S3 Savage4 32MB

Prosba, jak přimět win98 aby spolknul GK S3 Savage4 32MB. Ovladače z Savagenews nebere. Celý stroj běží jen v pekelném rozlišení 640 x 480 a 16 barvách.  ( Stroj - Pentium II, 128 Ram)postamble();

Odpovědi na otázku

Esli je to AGP, zkus nainstalovat AGP drivery. Muzes zkusit sehnat novejsi BIOS pro tu GK. Esli je ten board nejakej PC Chips nebo Matsonic, tak je asi sance celkem mala.

zkus drivery z www.driverguide.com login:driver heslo:all, kdysi jsem s nimi par Savagu rozbihal