» Poradna » Notebooky

S novou baterií se nemohu přihlásit do Windows 10

Dobrý den,jsem vlastníkem staršího notebooku Medion Erazer X6817 MD97894, Intel Core i7-2670QM CPU 2.20gHz, 8GB RAM, 64bit systém, op. systém Windows 10 pro, původně Windows 7.Již nějakou dobu používám notebook bez problémů, bez baterie přes nabíječku. Původní baterie byla po původním majiteli ko, takže mi také nic nezbývalo. Objednal jsem si ale po čase novou baterií Li-on model BTY-M6D, která je stejná, jako ta stará. Objednával jsem tuto baterii z Aliexpress (z Číny) za asi 500Kč.Nasadil jsem ji do notebooku, zapnul PC s spustilo se mi normálně přihlašovací okno. WiFi je vidět že funguje, baterie ukazuje, že je plná. Zadám údaje, dám „přihlásit se" a najednou cvakne něco v PC a notebook se vypne. Takhle to dělá vždy, když notebook zapnu pouze s baterií.Když notebook zapnu s baterií a i napájením, dá se dostat na plochu, vše funguje, ale když napájení odpojím, notebook chvíli funguje (asi 1 min) a pak se zase vypne.Má otázka tedy zní. Mám tu baterií vyreklamovat nebo to baterií není? Čím to muže být?Děkuji předem za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

Pokiaľ to všetko po sebe prečítaš a vyvodíš dôsledky, zistíš, že si si kúpil šmejd, FAKE batériu. A reklamovať u Číňanov? Možno uznajú.... v lepšom prípade, v horšom si prišiel o 500 kaček.

Baterie z Aliexpress jsou jedna vedle druhé šrot, snad nečekáš, že za 500kč ti někdo dá originální nebo aspoň kvalitní funkční baterii

Děkuji všem za odpovědi, jdu to tedy vyreklamovat, snad dostanu nějaký cash zpět..

Podle mě nefunguje v baterce elektronika (pokud ji tam vůbec dali) co hlásí stav baterky. Ntb si myslí, že je vybitá baterka a vypne se. To cvaknutí bude vypnutí HDD. Ntb se chová jak má.Připoj na zdroj a podívej se, jestli Wokna tu baterku vidí a když jo, tak na kolik je nabitá a jestli se nabíjí.

Chyba je ve spojení baterie a čína, to bude ten nejzásadnější problém. Kup si normální baterii a zase to pojede v pohodě.

Ty si naozaj čakal od 500 korunovej baterie niečo viac ? Skús ju reklamovať a informuj nás o výsledku , radi sa aj my zabavíme spolu zo zamestnacami Aliepressu!

Docela by mě zajímalo co je opravdu uvnitř té baterie z číny.. Jestli to náhodou není něco na tento způsob: https://twitter.com/jilles_com/status/1101088...

Zdravím všechny pány a dámy. Baterii jsem vyreklamovat a vrátili mi peníze. Původně Číňan psal, že to mám nechat nabíjet asi 10 hodin a pak vyndat a 3x opakovat. To bohužel nepomohlo, takže jsem napsal, ať vrátí peníze. Ta baterie, kterou jsem vyreklamovat, nebyla originální. Teď tedy buď objednám dražší originál baterii z Aliexpressu, nebo z Česka.

Radši z toho Česka nebo i Moravy a Slezska.

opět z Ali.... nepoučitelný :),slušné baterky prodává AVACOM, koukni se k nim. I na Aliexpresu se dají koupit dobré články když víš přesně co chceš, ale je to loterie, 5x dojdou dobré a pak začnou vyrábět/dodávat fejky

Kristova noho, na Ali už ne! Tam na originální baterii nenarazíš, případně ji mezi všemi těmi padělky nemáš šanci rozeznat. A pozor i u nás, spousta vyčuránků tam ty padělky nakupuje a tady je za dvojnásobnou cenu prodává jako originály. Takže opravdu jen od velkého známého prodejce!

Buď je problém v samotné baterii nebo v napájecích obvodech na desce. Vzhledem k tomu že to nemůžeš ověřit s funkční baterií, tak nelze říci co z toho je špatně.

Dobrý večer dohromady,nakonec jsem objednal tedy zase z Číny, originální baterii, na kterou je mnoho recenzí a nikdo si nestěžuje. Uvidím jak to bude fungovat, když tak ji zase vyreklamuji, nicméně peníze se mi vrátili, baterie mi zůstala. S kamarádem jí rozděláme a dáme do ní jiné články. Pokud budu mít čas, napíšu jak to dopadlo.Děkuji za vaše rady a názory.Zatím se mějte, ahoj!