Ryzen 5 1600 AF vs. Ryzen 3 3300X

Kdy je lepší zvolit AMD Ryzen 5 1600 AF (12nm) a kdy AMD Ryzen 3 3300X? Je vůbec tato otázka na místě? Výkon obdobný, cena také...Procesor do "herního pc" s GTX 1660.Je vůbec podstatné toto řešit nebo počkat až AMD představí nové procesory a pak zvolit z jiných procesorů, kterou mohou být za obdobné peníze jako výše dva zmíněné?

Odpovědi na otázku

Do herního PC je lepší 3300X, celkově je lepší skoro ve všech použití.Pro 1600AF hraje hlavně cena. Zda to řešit nebo ne, záleží na tom, kdy to potřebuješ. Čekat se dá do nekonečna.

Ono je aj otázka, či dnes ísť do 4 jadrového cpu... Pravdepodobne sa začnú robiť hry, ktoré budú využívať viac jadier... Keďže aj nové ps5 ma mať 8 jadrový procesor na úrovni tuším r7 3700x takže nové hry budú asi viac a viac optimalizované na viac jadrové procesory