Ryzen 3 1200 vs Ryzen 3 2200g

Dobry den chtel bych se zeptat co je lepsi jestli ryzen 3 1200 nebo ryzen 3 2200g s kombinaci msi geforce GTX 1050ti gaming 4gbPredem dekuji za odpovedi :--)

Odpovědi na otázku

2200G je výkonnější než R3 1200 a má solidní integrovanou grafiku pro případ, že by ti dedikovaná odešla. Akorát si dej pozor na podporu ze strany základní desky, je to přeci jenom nový procesor.

Jedu teď pár týdnu na Ryzenu 3 1200 + Gtx 1060 6gb + MSI B350 PC MATE + 8gb ram.Zatím jsem všechny novější hry rozjel na full hd a max detaily.A to sem ho bral protože jako nouzovku. Jsem mile překvapen.