» Poradna » Počítačové sítě

Rychlost WiFi

Dobrý den, když doma stahuju třeba aktualizace aplikaci, nebo dělám speed test WiFi na mobilu tak rychlost sítě se pohybuje kolem 10m/s, ale třeba při stahování filmů z prohlížeče, na youtube nebo někdy jindy se průměrná hodnota pohybuje kolem 300k/s prostě to není vždy na stále hodnotě nebo na výši, tak si říkám že to ovlivňuje nějak i ten telefon že si někdy žádá jinou rychlost, nebo je to o něčem jiném WiFi nemá vždy stabilní rychlost nebo je pomalájinak router má maximální hodnotu 100 m/s , a je asi 2 roky starý na síti 2,4 ghz

Odpovědi na otázku

10 metrů za sekundu ? Slušnej sprinter. Ale těch 100 metrů za sekundu už asi nikdo nedá, to bude nějaký fake ...

omlouvám se za záměnu velkých písmen M, K za malý, i když to nemusí být zas tolik matoucí

Co prosím ? Jaká záměna velkých a malých písmen ? Nerozumím řeči tvého kmene ...

A tím velkým M myslíte hmotnost Země? To nám asi moc nepomohlo.

300 krokov za sekundu je viac ako 10 metrov za sekudu. Si jeste vydelal! Pripoj to kablom.

Jo, na kabelu by mohl udělat i 100 km/s !!!