» Poradna » Počítačové sítě

Rychlost stahování

Dobrý den, prosím o pomoc.Připadne mi, že nějak pomalu stahuji,vím že to ovlivňuje i to odkud stahuji, ale je to tak úplně všude, nikdy se to ani trochu nepřiblížilo tak, jak mě to vyšlo v testu (800Kbps - 3,5 Mbps průměr). Co mám dělat?Výsledek testu: http://www.speedtest.net/result/6949807903Díky

Odpovědi na otázku

No neuděláš nic. Pokud ti linka jede 20Mbps, tak je omezení na straně serveru, ze kterého stahuješ. Mimochodem, víš jistě, že ty jednotky u stahování dat ze serveru byly kbps(Mbps) a ne kB/s(MB/s)?

A víš o nějakém serveru, který ti stahování dovolí ve tvé maximální rychlosti? Dost o tom pochybuji.

napis url odkial to stahujes