» Poradna » Počítačové sítě

Rychlost stahování

Zdar chtěl bych se zeptat jak v utorrentu získat co největší rychlost downloadu vše mám nastavené na hodně např. upload 50kb/s ikdyž jede jenom 30kb/s nebo těch 50kb/s nikdy to rychlost výrazně nezvýší, peer atd..taky.Co mám teda udělat?

Odpovědi na otázku

Pokud chces co nejrychlejsi download tak naopak nesmis nastavit maximalni upload. Nastav ho tak na 75 % maxima.

Pořídit si rychlejší linku a stahovat s větším množstvím seedu

-prvne si zjisti co mas za pripojeni + nominalni rychlost down/up
-pokud mas asymetricke pripojeni (tj. up zpomaluje down), povol max 3/4 tveho upu
-pokud mas pomaly up, sezen si jineho klienta (nebo jiny tracker), ktery nehledi na ratio
-vybirej torrenty s co nejvetsim poctem seedu

A kolik tak přibližně stahujete pokud nestahujete z TL?Já mám připojení od UPC 3Mb a max. download při stahování v utorrentu byl 150kb/s většinou to je tak 50kb/s víc jsme nedosáhl nikdy

Co je TL?