» Poradna » Počítačové sítě

Rychlost stahování u ADSL

M8m ADSL u O2. Když byla rychlost 2000, tak jsem stahoval rychlostí přes 100 KB/s. Teď mám rychlost 8000 a stahuji +- 50 KB/s. Má někdo podobný problém případně čím to může být?

Odpovědi na otázku

A co ti řekli ti od kyslíku?

a nemas na wifine souseda ???

Chystané navyšování přenosové rychlosti se samozřejmě týká i stávajících zákazníků. Zákazníci, kteří využívají službu O2 TV v balíčku O2 Trio, mohou očekávat automatické navýšení přenosové rychlosti od 15.října. Důvodem je připravenost linky po technické stránce. Zákazníci využívající balíček O2 Duo si mohou 1.září požádat o navýšení přenosové rychlosti, kdy bude provedeno technické šetření a kontrola modemu. Ti, kdo využívají službu O2 Internet ADSL samostatně, si musí na vyšší rychlost počkat až do 1.února 2009 z důvodu technických změn v síti!
Nepíšou tady o tobě?

Nene, já jsem si požádal a během 3 dnů mi to zvýšily. Chodí mi to podle speedmetru cca 7000, ale rychlost při načítání stránek ahlavně při stahování jsem nepocítil, spíše naopak. Mám d-link dsl-584t

Teda to je, M1, tak chytrý, že tomu nerozumím, nebo nevím, jak si to jinak vysvětlit. On má problém, že měl ADSL 2M a stahoval 800 kilobaudy. Teď má ADSL 8M a stahuje 400 kilobaudy, tedy ne dvakrát rychleji, ale dvakrát pomaleji. Navíc jsem netušil, že ta jejich zpráva pro uživatele, kterou jsi sem vlepil, má znamenat to, že když už někomu vyhoví dříve a zrychlí ho, tak ho pak do února 2009 budou zpomalovat. Tak příště prosím lépe.

EC-promiň,ale když mi zvýší rychlost a speedmetr mi to potvrdí-tak tomu věřím a nepodléhám svým dojmům né?Naco by mi byl třeba tachec u auta?To teda nerozumím já tobě.

Souseda mám na háku, né na wifině

Muze byt problem v testu. Jak testujes tu rychlost stahovani?