Rychlost SSD

Mám ssd disk přes sata a vím. že sata omezuje rychlost, tak se chci zeptat jeslti by tu rychlost zvýšilo kdybych si koupil adapter ze sata na pcie?

Odpovědi na otázku

Těžko říct, když nenapíšeš nic konkrétního o HW, kterého by se to mělo týkat.

Jeden thread uz ma takze nekrmit...

Tak logicky, když už je disk jednou omezen rychlostí SATA, tak žádnou redukcí už rychlost nezvýšíš. To je asi jako kdybys měl ve zdi tenkou vodovodní trubku a myslel si, že když na ni napojit hasičskou hadici, že budeš mít najednou průtok jak z požárního hydrantu ;)