» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rychlost prohlížečů po upgrade

Po přechodu z W7 na W10 to první a v podstatě to jediné s čím mám problém je rychlost prohlížečů.Hned po upgrade to první čeho sem si všiml že se mi razantně zpomalily prohlížeče Firefox a Chrome, zkoušel sem to reinstalovat ale bez efektu. U chrome to zašlo tak daleko že nespolupracoval už vůbec, tak sem místo něj naistaloval Operu ale je taky strašně pomalá.(PC mám výkonné).Zkoušel sem i testy na https://www.webkit.org/perf/sunspider/versions.htmla tohle mi vyšlo...FIREFOXTotal: 198.8ms +/- 5.4%OPERATotal: 324.1ms +/- 10.1%Microsoft EDGETotal: 99.3ms +/- 5.7%Mám takové podezření že W10 ty prohlížeče schválně brzdí.

Odpovědi na otázku

Omyl, pouze zdravý OS (z mnoha důvodů) má bezproblémový přechod, mě na několika mašinách nic nezpomalil - spíše naopak. Čili nyní si čistě OS instaluj (ISO jsi snad stáhl ne?) a uvidíš, že se nic takové už nestane.

Já sem to klasicky upgradoval.Dá se to ISO někde stáhnout ? (64b) PS: k tomu budu potřebovat ten product key co byl na W10 vím že to nějak šlo s PC vytáhnout

jeden z disku (není na něm OS) mám zašifrivaný Bitlockerrem , asi ho nemosím před instalací nového OS odšifrovat, že

Pokud to není pouze oddíl není důvod.