Rychlost modemu

Dobrý den,chtěl bych se zeptat kde mohu získat údaje o maximální přenosové rychlosti (LAN) modemu. Konkrétně Compal CH7465LG. Přímo napsané v manuálu tyto údaje nejsou. A nevím pod jakými zkratkami by se to mohlo skrývat.Děkuji

Odpovědi na otázku

rýchlosť je daná tvojim providerom. na modem sa vybodni, je rýchly dostatočne.

Právě jde o to, že momentální modem prý zvládá max. rychlost 135Mbs +-. Tak by mě zajímalo kolik zvládá tento.

Maximální přenosová rychlost je taková jakou podporuje tvá síťovka na zařízení 100 / 1000 Mbit/s běžně, a tento modem pochopitelně umožňuje max. službu od UPC (ED3.0) pro firmy 350 / 35 Mbit/s = 43,75 / 4,375 MB/s.

Jestli tedy tomu dobře rozumím. Tento modem podporuje až 1000Mb/s na každém LAN portu ?A pak už jen záleží jestli dané zařízení je schopné tuto rychlost zpracovat.

Já nevím co max. podporuje, a vím, že jejich maximální službu ano.> čtyři ethernetové porty 1000/100/10BASE-T pro kabelové připojení;A už znáš i rychlost, je to 1 Gb/s čili 125 MB/s teoreticky.

modem zvlada 1 000 mbit z Internetu, domaca siet ma 4* 1 000 mbit LAN + wifi 2.4 GHz=450mbit a zaroven aj wifi 5GHz=1300mbit - a este vies pripojit aj 2*RJ11 - dva telefony.