» Poradna » Počítačové sítě

Rychlost internetu

Dobrý den, je rychlost internetu ve správci úloh v mega bitech nebo mega bajtech.Děkuji

Odpovědi na otázku

To tam copak není napsané???

Je, ale v Megabajtech mi přijde moc vysoká a v Megabitech bych čekal vyšší.

:D

Pak to je spíš téma pro terapeuta, než na technika

Opačně, ne?

Vlatně ne

A je nějaký problém, nebo jen zbytečně drbete do věcí?

Tak jednak jak psal dole Míra, tak ve správci se neukazuje rychlost internetu, ale rychlost dat přes síťové rozhraní a druhak, pokud je tam uvedeno Mb/s, tak jsou to prostě megabity a hotovo :)

Máš tam napsané Mb ... tedy v mega-bitech... Takže tam rychlost bude vyšší, než když je v MB, logicky. Ne naopak.

Ve správci úloh je rychlost internetu?V jakém systému? A odkud kam se měří?