» Poradna » Web a internet

Rychlost internetu

čus, potřebuju poradit jestli mám dobré připojení. Tet jsem prováděl na www.speedtest.netPing: 19msDownload: 17.53 MbpsUpload: 21.46mbpsDíky za odpovedi :) :)

Odpovědi na otázku

Dle toho na co.Hry: zalezi na vzdalenosti serveru, evropske servery okFullHD video: chvilku budes nacitat, ale bude to plynuleStreamovani: Pravdepodobne ano, na HD, ale nic moc

hele hry hraju max tanky (world of tanks a to jde hrát v super). Dobře díky za odpoved. Jinak jsem na vesnici kde je celkem les... (takže na to kde bydlíme je to super protože tady žadný poskytovatel nemá signál nebo pokrytí...

Zajímavé, "tady žadný poskytovatel nemá signál nebo pokrytí" a přesto máš internet. Žeby zázrak?

kromě toho co mám OMG!

Co je to "dobre pripojeni"?Na drtivou vetsinu her bohate(!) staci obousmerna rychlost 128kbps.Ping mate nizky, to je pro hry super.Ted jde o to, zda je ten ping nizky stale, zda se neztraceji pakety (zejmena ty dlouhe, rekneme 1000-1400B) atd.