» Poradna » Mobily

Rychlost internetu v mobilu

Dobry den, zajimalo by me jestli existuje nejaky parametr mobilniho telefonu, ktery urcuje jakou maximalni rychlost internetu je schopen telefon prenest. Jed mi o to ze rychlost netu u me doma je cca 240mb/s, ale v mobilu nedosahnu rychlosti vyssi nez cca 40mb/s. Je nejake omezeni, softwarova ci hardwarova soucast mobilu, ktera urcuje prenesenou rychlost?

Odpovědi na otázku

Pres jakou wifi se pripojujes? Model telefonu?

Zcela určitě A např. u WiFi je to i kvalita signálu a vytížení (počet připojených zařízení).