» Poradna » Programy

Rychlost AGP na deskach se socket A???

Zdravim,Mam Sisoft sandra verzi 2000 a na moji desce (Abit KT7) s Duronem600 mi ukazuje rychlost AGP sbernice 100! - resp. vzdycky, kdyz zvednu FSB, tak mi to ukazuje, ze AGP jede stejne rychle jako FSB. Jakoby byl delic AGP nastavenej na 1/1 ve vztahu k FSB. Neni to trochu dost? Setkal se s tim nekdo. Mam TNT2M64.

Odpovědi na otázku

s tim bych si moc nedelal hlavu; ja vlastnim stejny procesor, MB GA - 7ZM a TNT2 VANTU a me sisoft ukazuje, ze AGP mi jede na 150MHz a teplotu procesoru 78°C. Pricemz jiste vim, z jinych "servisnich" programu, ze Sisoft si prehodil cidlo snimani :( ; obrazek o tomto jinak vybornem programu si udelej sam