» Poradna » Počítačové sítě

Rychlejší připojení

Zdravím, mám takový dotaz, zda je nějak možné zvýšit rychlost svého připojení k internetu? Když stahuju soubory, nejvyšší rychlost je něco kolem 200kb/s a když jsem ještě neměl Wi-fi, ale pevný internet, bylo to něco kolem 1Mb/s. Tak prosím, pokud někdo zná nějaké řešení, odepište.Děkuji .)

Odpovědi na otázku

Nepisete nic o pripojeni, nic o pouzitem sitovem HW, nic o nastaveni site,..Poradna se od Vestirny lisi zejmena tim, ze musite popsat vychozi situaci. Nejsme totiz jasnovidci.

Co bys odpověděl na takto položený dotaz někomu ty? Musíš napsat podrobnosti, jakého máš poskytovatele, co ti ve smlouvě garantuje, jakým způsobem se připojuješ na internet (wifi, adsl, optika, satelit atd.), v jaké oblasti bydlíš (kvůli přístupnosti na internet) atd.

Tak se omlouvám, ale jsem v tomto směru moc zkušený.Připojení - Wifi Oblast- PřerovSíťový adaptér - Ralink RT329 802, 11 bgn. Wifi adaptér - aspoň takto je to popsané ve správci zařízení.K rychlejšímu stahování nepomáhá ani Internet download manager.

Jakou rychlost pripojeni mate garantovanou?K cemu se ta wifi karta pripojuje? To mate v PC wifi kartu a nekde za oknem antenu?!

vím já?

tebe keby povedali, že ked pripojiš UTP kabel k jablku tak budeš surfovať 10 Mbps, tak tomu uveriš..neuveritelne ako môžu byť niektorí ludia tak hlúpy ako si ty

A my to mame vedet? :o)))))Vite co? Zavolejte poskytovateli a informujte ho o tom, jak je to s temi rychlostmi. On na rozdil od nas bude aspon vedet, co a jak k Vam vlastne vede..

nebudu se tady dohadovat, říkal jsem přece, že o tomto VŮBEC NIC nevím takže sem nepleť hloupost apod.jen jsem se chtel zeptat, například nějaká šikovná aplikace, která by mi zvýšila rychlost připojení? ano je-jaká ?, ne není - děkuji za vaši snahu mi pomoct.

použi mozog troška..to je ten zázračný orgán čo máš v hlave

jsem asi debil :) co mi uniká, že mám začít používat mozek? a co je to mozek? :)

Neni zadna aplikace.

Odpověď je velmi jednoduchá.Plaťte si rychlejší tarif nebo změňte poskytovatele - třeba UPC má rychlost až 100 mega.