» Poradna » Web a internet

Rychlejší než dle poskytovatele?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat je možné, že když změním poskytovatele, že se mi i zrychlí internet a to se bavíme o stejném balíku například 100Mbit/s.Na ten jsem právě přešel z 50 a internet mi vytahne nejvíc na kabelu 75 na WiFi okolo 40 jen mě zajímá jestli jak je tu jedna ta vdsl 2 linka tak to asi bude u všech poskytovatelu takto nebo ne? Konkrétně jsem u O2, ale můžou tu být různí poskytovatele, ale stejně by mi to šlo stejnou cestou. Moc tomu nerozumím tak když to nějak někdy normálně objasní budu rád.

Odpovědi na otázku

Ten dvojdrat k Vam vede jeden. VDSL pojede stejne, at uz budete platit komukoli. A sam vidite, ze nejvic zbytecne ztracite na te wifi. A kdybyste jeste pouzil poradny router, dost mozna byste mel skoro tech 100Mbps.A jeste neco: Jakmile jsou technicke potize, mnohem lepe a rychleji se to resi, kdyz po dratech Kysliku bezi DSL od Kysliku nez od nekoho jineho. A cenove rozdily jsou zanedbatelne.

Zanedbatelna cena zrovna moc ne O2 vsude nejhorsi:https://milanfon.cz/topic/2090-srovn%C3%A1n%C... Technicky problem(mimo muj dosah) prijel vyresit stejne technik od O2 i kdyz sem byl u jineho poskytovatele.