» Poradna » Web a internet

Rychlejší internet zdarma, než má být

Dobrý den synek má mobil Xiaomi redmi note 3 a v něm simku od mobil.cz která je omezená na internet zdarma ale jen 2 Kb/s myslím ale poslední 3 dny mu občas naskočí rychlost internetu na 16 Mb/s neříkám ze je to špatné že má internet zdarma všude ale jak je to možné ??//Upraven titulek

Odpovědi na otázku

mate v tom chaos. Staci si precitat podmienky od mobil.cz: Od aktivace předplacené karty nebo od každého dobití předplacené karty částkou alespoň 200 Kč má zákazník nárok na datový limit, v jehož rámci může využívat internet přenosovou rychlostí uvedenou v oddíle III., přičemž tento datový limit lze čerpat po 30 dnů. Po dosažení datového limitu nebo uplynutí lhůty 30 dnů, podle toho, který okamžik nastane dříve, se připojení k internetu zpomalí. Takze, ak si dobije kredit, tak ma 30 dni internet plnou rychlostou, az kym neprecerpa 200MB. potom sa spomali.

a to, ze mu obcas vyskoci vysoka rychlost je tym, ze je v dosahu LTE siete. Ak nie je, tak ide cez 2G/3G kde su rychlosti podstatne nizsie.

Nemá dobito ani koupený tarif a data

Fakt neumíš číst..... Ona přece jednou nabitá byla! Dočerpal limit - ten dávají automaticky a automaticky mu klesla rychlost - pokud si znovu nedobije.... Pak by se mu rychlost zvýšila než by zase nevyčerpal ten limit. On ten virtuál to má už v nabídce ten internet (je to na tebe asi moc složité). Neřeš to - to tvoje hlava prostě nevezme. Fakt jsi tatar že to nepochopíš???

Upozornění bylo odesláno.

!!!!!!! Nemá tam žádný limit vym jak to funguje právě má mýt zase pomalý už to tak je 3 měsíce a nikdo to nedobil !!!!!

To je úplně jedno jak dlouho to nikdo neddobil!!!! Při koupi tam byl nějaký kredit!!! Nevím jak píšeš "vym" jak to funguje a má "mýt" zase pomalý, ale právě jsi dokázal že jsi "DEBYL" !!!!

Tak jestli jsem to dobře pochopil, tak je tam 200MB "zdarma" - což je mimochodem nula nula nic, a po vyčerpání se to zpomalí viz všeobecné podmínky:"Od aktivace předplacené karty nebo od každého dobití předplacené karty částkou alespoň 200 Kč má zákazník nárokna datový limit, v jehož rámci může využívat internet přenosovou rychlostí uvedenou v oddíle III., přičemž tento datový limitlze čerpat po 30 dnů. Po dosažení datového limitu nebo uplynutí lhůty 30 dnů, podle toho, který okamžik nastane dříve, sepřipojení k internetu zpomalí. Více informací o kvalitě datové služby najdete v oddíle III."

A ty bys rád, aby to šlo plnou rychlostí navždy a zadarmo? Tak to já taky...

Podle mne ani jeden z Vás nepochopil na co se ptá. Ptá se jak je možné, že mu občas funguje rychlý internet, i když má vyčerpaný datový limit a měl by jít pouze pomalu.

Konečně děkuji

Odpovědí je asi to, že jim to blbne. Buď rád a využij toho.