» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rychlé vypínaní automatického režimu spánku při stahování

Zdar, chci se zeptat, zda existuje nějaká možnost, díky které bych rychle a jednoduše vypnul automatický režim spánku. Vždy totiž když něco stahuji, tak se mi to automaticky vypne a pěkně mě to s... . Ale zase si nechci vypínat automatický režim spánku, protože často zapomínám vypínat počítač. A štve mě pokaždé při stahování lézt do nastavení a vypínat to. Dík

Odpovědi na otázku

A co ai nastavit nejake rozumne optimum - treba 3 hodiny? Pokud nemas zrovna dial-up, tak co nestahnes za 3 hodiny nestoji za to usili - i na rekneme prumerne lince 30Mbps muzes za 3 hodiny stahnout 21GB. A jestli stahujes vetsi veci tak pocitac proste neuspavej vubec...Ale neni to na co ses ptal... v zasade si na to muzes napsat maly skriptik a pak to mam na jedno kliknuti na plose...

Ahoj Martin, su dve moznosti:1. vypinat režim spánku pri stahovani2. nastavit podmienky na prechod do režimu spánku.Rezim spanku sa aktivuje po neakom (nastavenom) case neaktivty > ale coho?To nemusi byt len klavesnica. Pri stahovani je predsa aktivna sietova karta (ci uz LAN, alebo Wifi), alebo disk.Podla Tvojho identitu pouzivas neodladenu betu Windows 10 a tam Ti bohuzial neporadim.Snad znalci Win10 poradia.

Kdysi dávno jsem ve FF používal nějaký doplněk, který režim spánku blokoval. Neexistuje i dnes něco takového?