» Poradna » Mobily

Rychlé vybíjení u iphone 6s když kondice baterie ukazuje 100%

Zdravím před půl rokem jsem si koupil iphone 6s teď jsem mi rychle vybíjí mám stím problém když ho nabiju na 100% tak mi nevydrží ani hodinu nechápu to kondice baterie mi píše 100% takže je to v pořádku byl jsem se zeptat do servisu co to může být za problém že se mi rychle vybíjí baterie u iphone 6s když kondice baterie je na 100% respektive je dobrá pán prodavač mi odpověděl že to může být něco z deskou nebo z ramkama což jsem nechápal prosím poradíte mi jak ho opravit nebo co stím dělat aby můj mobil za se fungoval ze začátku výdrž baterie byla i celý den pak poslední měsíc začal blbnout a začal se strašně rychle vybíjet co to teda může být za problém dekuji.

Odpovědi na otázku

Já myslím, že ti to vybíjí zaseklé tlačítko s interpunkcí - nějak ti nepíše. Sorry, ale píšeš jak idi.ot...

No, s tím neuděláš nic a pravděpodobně ani servis, protože na desce se prakticky nic opravovat nedá. Jak to není v záruce, tak se to vyhazuje.

... a přitom iPhony jsou někdy uživateli prezentovány za něco téměř nadpřirozeného

V opravitelnosti desky si myslím, že si nemají s ostatními výrobci smarfounů co vyčítat.

Je to tak, telefony se dnes v podstatě neopravují. Jak je závada na desce po záruce, tak je to na vyhození.

Rychlé vybíjení je nástupce rychlého nabíjení. Doplňuje se to, aby to zajistilo poctivý feeling a user experience ze starých dobrých mobilů.

Muže to byt HW i SW závada, hod mobil do defaultu a uvidíš, co to bude dělat.....pokud to samé, patrně deska.

SW to rozhodně být nemůže. Telefon ani v největší zátěži procesoru s displejem rozsvíceným na max. jas není schopen vygenerovat takovou spotřebu, aby vybil baterii za hodinu. Takže tohle je jasně HW závada desky a nebo je v háji baterka. Při tak rychlém vybíjení by totiž telefon musel být úplně horký.

může to být i vadnou bateríí. 100 % mi ukáže 11 let stará baterie taky, při tom letí po minutě rychle dolů, za další minutu přepína ntb do režimu spánku

No jelikoz to je 6s tak predpokladam ze bylo bazarove. A mozna problem s vybijenim byl duvodem proc se jej predchozi vlastnik zbavil.Muzes zkusit reset do vychoziho nastaveni, ale obavam se ze to nepomuze a ze se jedna o HW zavadu, kterou se nevyplati vzhledem k zustatkove cene opravovat.

Bylo to koupené z obchodu nové děkuji

Takze mas zaruku. Bez tam kdes koupil

Tak to nechápu, co tady řešíš, už to mělo být dávno na reklamaci a mohl jsi to mít opravené

Daj si vymenit chip IC U4020.
A mas po probleme. Je to chip riadenia podsvietenia backlight driver

Vela stastia

Ja viem kde je chyba: “v servise ti odpovedal predavac”.

V nastavení máš oddíl Baterie a tam se dozvíš, která aplikace či systém, spotřeboval kolik energie v posledních 24 hodinách.Pokud se ti to vybije za hodinu, tak by ten telefon musel být dost teplý. Třeba takový waze žere baterku jak termiti.

Ja som taktiež kupoval iPhone 6s 10 mesiacov dozadu a mám rovnaký problém. Vydrž cca 45 min. pri úplne minimálnom používaní. Kapacitu batérie ukazuje 92%. Poslal som ho na reklamáciu, dám vedieť.