» Poradna » Programy

Rychlé přehrávání MP3 a videa z digitálního fotoaparátu

Pokud ve windows 2000 spustím audi CD, tak je vše v pořádku. Pokud MP3, tak se vše přehrává strašně rychle a nevim, jak to zpomalit. Skusil jsem znovu nainstalovat winamp a při instalaci mi píše CD Ripping/Burning may not function property."-1". Co to znamená? Ve Windows XP se mi zase rychle přehrávaji rychle videa ve mediaplayer fotoaparatu ixus400. A to jsem již ty videa přehrával v pořádku, ale z ničeho nic jsou přehrávány z rychleně(rychlé přehrávání jsem neměl zapnuté)

Odpovědi na otázku

mp3 přehráváte z cd nebo z disku ?zkusil bych přeinstalovat kodeky

OBjí jsem zkoušel. Zkoušel jsem nainstalovat Kodek CZ 0.16, ale namám na to práva. Nestačí jen něco skopírovat a kde to něco vezmu?