» Poradna » Mobily

Rybí oko na Huawei Ascend Y300?

Zdravím,hledám rybí oko na Huawei Ascend Y300. Podle googlu přesně nic takového není. Proto bych se chtěl zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s rybími oky k telefonu tohoto typu.Díky

Odpovědi na otázku

Mam este od Vianoc v mrazaku oci z kapra. Neni zaujem?

Moc se tomu nesměj, býval kdysi velice známý a dobrý fotograf, který používal krom klasických fotoaparátů různá svoje udělátka a krom jiného i za požití oka z kapra. Bohužel si už nevzpomenu, ale byl to zkutečně jeden z velmi známých našich fotografů.

Nemyslíš Karla Gottsteina, vynálezce Bednaflexu? Ten fotografoval např. přes kravské oko.

Který ze známých fotografů to byl už skutečně nevím, ale zkoušel oči ze všech možných zvířat.