RX 460 4gb nitro

Dobrý den a omlouvám se pokud se tu někdo ptal ale chtěl bych se zeptat.Mám staré peklo Amd fx4100 s graf.kartou Rx460 nitro 4gb.Stačí tento procesor abych využil plně tuto graf.kartu nebo mám přejít na vykonnejsi? Hrají jen Wot a po příchodu hd map už mám problémy aby to běželo stabilně např.60fps na střední detaily a to jsem na testu hrál okolo110fps na full.Děkuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Myslis tedy brzda pro graf.kartu ? Děkuji moc za odp.

Ve WoT byly FX brzda vždy, protože to je tupě napsaná hra, která těží jen z výkonu na jádro. A to není silná stránka FX. Ale nevím zda se náhodou něco nezměnilo po vydání WoT 1.0. Třeba už se konečně probudili a zjistili, že existují více-jádrové procesory.

Od 1.0 WOT vyuziva vice jader.