Růžový monitor

Ahoj, mám takový menší problém, včera mi zničehonic zrůžověl monitor, zkoušela jsem různé testy grafické karty, zda je v pořádku, vše se ukázalo OK. Výměna kabelů taky nepomohla. Zkoušela jsem monitor zapojit do jiného PC, jestli není vadný monitor a tam monitor fungoval normálně, jen zapojení do mého PC je obrazovka růžová. Napadlo mě, jestli tam nemám třeba vir, ale antivir mi nic nehlásil. Nevíte někdo, kde je chyba?

Odpovědi na otázku

Myslím samozřejmě obrazovku, né že se mi sám přebarvil monitor z černý na růžovou, pardon, omlouvám se za blbé vyjádření, asi mi z té růžové přestal fungovat mozek

Růžový, nebo zažloutlý? Pokud zažloutlý, pak může být zapnutý noční režim.

Růžový..noční režim zapnutý není..zresetovala jsem i nastavení na monitoru, to taky nepomohlo

jaký monitor, jaké propojení. HDMI, DVI, Dsub ???

U analogacu mi to delalo spatny kontakt zlute na kavliku. Staci dsub povytahnout a problem je na strese. Takze pokud je to ten problem zahybej s konektory.

Kabely jsem dneska kupovala nový, pač to mě napadlo jako první, ale ať hejbu, jak hejbu, pořád je vše stejný, ani náznak změny

kabelem to na 99% nebude, u HDMI nebo DVI se toto neobjevuje, to byla záležitost analogu (cinche, scart atd) změněná barva je pouze v OS nebo i jinde? nemáte nastavené nějaké barevné schéma pro OS? A zkusila jste třeba přeinstalovat ovladače GPU?

Právě že všude, pustím hru, narůžovělý, pustím film, narůžovělý..schéma žádný nainstalovaný nemám, to jsem vše projela, proto absolutně nechápu, co se najednou stalo...no jo, ovladače GPU to mě ještě nenapadlo přeinstalovat, zkusim a uvidim, i když už jsem ztratila naději, že se to nějak změní

Pripoj misto monitoru tv. Pozname pak kde je problem. Zda v monitoru, nebo pc

Samozřejmě stejným připojením =. VGA za VGA , DVI za DVI , HDMI za HDMI různé redukce v tom dělají už bordel .

A jaká je přesná rgb hodnota barvy? Jestli se rdí, mohlo by pomoct vymazání historie prohlížení, vyhledávání a stahování ve webovém prohlížeči.

Táhni, linuxový trolle.

Propojení jak přes HDMI tak i DVI a stejně beze změny, jinak monitor Samsung Samsung C27F390F

Kabely byli měněné , takže reset monitoru to továrního a jestli má chybu i v BIOSu počítače nebo je růžový i na jiném PC eude na reklamaci nebo vyhození podle kdy mu končila zaruka

na jiném PC je to OK, tzn chybu v monitoru bych vyloučil...

Přesně tak, to už jsem zkoušela jinde, tam vše v pořádku, jen u mě to stále blbne

Pokud neodešel D/A převodník v LCD kdy to na novém designu gitalu funguje na starém připojení s analogovou složkou už ne .

Pujc si od nekoho jinou grafickou kartu. M

To bohužel teď nemám od koho, takže by to teoreticky mohlo být grafickou kartou? V záruce ještě je, kupovala jsem jí v prosinci

nebo nastaveni barevneho profilu, ci barev graficke karty

Může. Vyzkoušej svou grafiku v jiném počítači s jiným monitorem a uvidí se.

Takže na 99% je to problém grafické karty:1. ujistit se, že se správně vložená ve slotu v PC2. přeinstalovat ovladače, vyzkoušet s novými3. a pokud je v záruce, tak pak samozřejmě reklamace

Vzhledem k tomu, ze se to deje u dvou ruznych vystupu GK, bych naopak tvrdil, ze to na 99% bude monitorem. A pozici karty ve slotu to nebude urcite, ovladacem taky ne. To jsou rady ... fakt k nezaplaceni tohle. :o))))))Proste pravda se ukaze, az k tomu tazatelka pripoji jiny monitor nebo TV.

Psala, co už zkoušela a že monitor na jiném PC funguje normálně.

Jenze, pokud jsem pochopil spravne, tak pres jiny vstup (digital vs. analog). A v tom bude nejspis ten hacek.Ale ve finale ... kdo vi.. :o(