» Poradna » Programy

Ruzne varianty napojeni na internet a rychlosti stahovani z ruznych serveru v kilobytech za sekundu...

Byl bych rad, kdydy kazdy zde uvedl svuj zpusob pripojeni, sveho providera a prumernou rychlost stahovani...PS:Modemisti dekuji majitelum pevnych linek, ze si mohou opet nechat neco pekneho a muzou se tesit an rok 2006, kyd bude mit (pry) vetsina uzivatelu internetu vysokokapacitni pripojeni Dekuji za obrazek,jez si vytvorim a se zde objevi prvni prispevky.

Odpovědi na otázku

Modem: ESS Chipset PCI V.90 56kPoskytovatel: ContactelRychlost: Prumerna mesicni rychlost spojeni se pohybuje od 2.9 do 4.2kB/s

modem rockwell pripojeni rychlosti 33.6 az 42 kbsprovider Worldonline stahovani 3.6 kb/spozn. ze vsech provideru, ktere jsem vyzkousel se jevi worldonline jako nejleposi (zatim)

Provider: GTS INECRychlost : 44kb/sRychlost stahovani: vetsinou kolem 4.5

nepada ti to?jestli jo tak jak casto?

Sporster (rockwell) V.90 , wordonline,45-82kbps podle komprese.Není vhodné nastavení přímo modemu Sporster ale US.RoboticJede rychleji

modem: microcom 33,6prov: VOL (volny)stahování: 1,5 - 4,5

doplnění:uto 651 - připojeno do 657

Askey 56k externíWOL 4-5,5KBVOL 4-5KBContactel 1,5-4KB

Typ : ActionTec software - motorola 56 Rychlost spojení : contactel 50666 b/s worldonline 49333b/sStahování : contactel 1.5 - 5.5 kb/s woldonline 2.5 - 6.5.kb/s

Jeste by bylo dobry uvest misto pripojeni (situace v ruznych mestech se muze lisit) a mozna trochu rozlisit, jaka je rychlost pri stahovani ze zahranici a od nas.Takove udaje (aspon pokud se tyka VOLnyho) by pro nas byly docela vitana zpetna vazba

pripojeni koaxem (sit 10Mbit/s) k siti TEN155vsechno je proste hned-:)modem Askey 56, pripojuje se rychlosti 33,6 k IOL max rychlost pri stahovani je cca 4,5Kb/s

jedete nekdo treba bezbratove, ci jinak?

Provider: MIRNETPripojeni: bezdratove 128 kb/sZarizeni: Breeze NetRychlost stahovani: je to ruzny, ale prumerne 18.5

Provider: Contactel, PrahaPripojeni: dial-up Rockwell HCF 56K PCIRychlost stahování: 3.5KB/s, ale padá...Provider: IOL, BlanskoPripojeni: dial-up Microcom 56K Voice ExternalRychlost stahování: 3.0 - 3.6 KB/s, stabilní za všech okolnostíDupree

kolik te to stoji (vsechno)?

Provider: VOLny, UTO 502Pripojeni: dial-up, 56kbpsZarizeni: interni modem Microcom Deskporte 56k /w PCI (ESS chipset)Rychlost pripojeni: 45666 - 50666 bps (pulrocni min a max)Rychlost stahovani: 4,5 - 6,1 kB/sSubjektivni dojem: spolehlive, s vyjimecnymi, opakovanymi vypadky spojeni (vitr?)

dalsi prosim...

no dalsi prosim....

Modem: ESS ES56TProvider: WORLDONLINERychlost připojení: 40 000 b/s (obvykle)Rychlost stahování: Něco mezi 1 - 5 kB/sMísto: Kroměříž (analogová ústředna)Nestalo se mi, že by to padlo. Narozdíl od VOLNEHO, nebo CONTACTELu ...

Modem: rockwellProvider: IOLRychlost připojení: 115 200 b/s Rychlost stahování: Něco mezi 5-6 kB/sMísto: Polička

Ta rychlost je slušná,škoda je,že se asi nejedná o rychlost linky,ale o rychlost portu.Modem: rockwellProvider: WOLRychlost připojení: 48 000-50 660b/s Rychlost stahování: Něco mezi 4,5-5,6kB/sMísto: Strakonice

Připojení: Kabelová televize ELSATRychlost stahování: 4.5 až 6 kB/s, z bližších serverů i 7.1 kB/s

Modem: Diamond Supra Max 56Provider: ContactelPripojení: 48 kB/sStahování: 3,5-6,5 kB/s nekdy i o trochu víceRekl bych, ze stejne to nejvíc závisí na kvalite telefonní linky a ustredny.

Jeste k tomu Diamondu - jsem pripojen na Praze 8.

Asi to nebude relevantne ale GTS v Bratislave 46.6 az 49.2, stahovanie 4.8kBps. :)

Modem: ISDN karta Fritz! PCIProvider 1: IOLPripojení: 64 000 b/s(na portu) (Trace routing statist. 48 - 62 kb/s)Stahování: 5,2-9,5 kb/s Provider 2: ContactelPripojeni: 64 000-128 000 b/s (Trace routing statist. 54 - 112 kb/s)Stahovani: 5,9-14,5 kb/s. Napster nyni 10,5 kb/s .

modem: 1.askey int. shodně pak 2.olitec sm.m. - oba 56k dost novéposkytovatel: iol: 9.6-14.4(i 16.8)kbps : contactel: (14.4)16.8 kbpsstahování: iol: 0.8 - 0.9 (výjimečně 1.35)kbps : contactel: 1.1 - 1.3kbps