» Poradna » Programy

Různá Rozlišení pro různé uživatele

Neznáte nějakou utilitu která by umožnila nastavit ve win XP (Vista to taky neumí), aby měli různí uživatelé "svoje" rozlišení, stejně jako mají svoji plochu, svůj spořič pozadí atd...?Když změním rozlišení u jednoho ostatním se to přepne taky. Mám 21 CRT, a je to problém. Já potřebuji 1600x1200, ale ostatním se to špatně čte. Změna velikosti písma není ono. Ostatní useri by měli raději 1280x1024.Dík.

Odpovědi na otázku

Sam si odpovim. Nechtelo se mi hledat, coz byla chyba. Ale uz se to tu resilo. reseni je zde:http://zive.cz/poradna/SubChild.asp