» Poradna » Ostatní

Rust, problém s pingem

Dobrý den, když hraju jakoukoliv hru, tak mám průměrný ping 40. Ale u hry RUST se mi po připojení na jakýkoliv server ping zvedne třeba na 2000 a je to neovladatelné, jak mě server odpojí za vysoký ping, tak se mi můj ping do minuty zase sníží na 40. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Zapomněl jsem dodat, že hraju na notebooku a mám připojený kabel.

auto mi nějak nejede. dodám že jezdím do práce a je to benzín co s tím?

Pro zacatek napis, jake mas komponenty, jaky mas internet a jak meris ping.

A připojujes se na evropské servery?

tak jelikož minimální hw požadavky na RUST je desktopová i7 3770 tak pochybuju že to ten notebook alespoň z dálky splňuje (o grafice ani nemluvě)... tudíž tuším problém tohohle směru...