» Poradna » Mobily

Ruský server

Chcem sa opýtať. Ide o ruský hudobný server. Keď si nahrávku z neho nestiahnem, len pustím stream skladby.Je tam stream, aj download. Nemal by som infikovať PC, že ?

Odpovědi na otázku

Vira chytneš kdekoliv i když ne kdykoliv. Navštěvuj v Sandboxu ak vieš

Viem.

Vir můžeš chytnou i surfováním po netu a jen ti vyjede reklama a máš to. Takže v tomto přápadě je to jedno.

ruský server=dobrý server=charošij server. Pokuduž nějaká infikace má nastat, tak nastane ještě dřív, než ten dotyčný server vůbec otevřeš

Co je to za server? ☺