» Poradna » Počítačové sítě

Ruský operátor

Zdravím pojedu příští rok na 3 týdny do ruska(bajkal)a mám dotaz,protože za internet v mobilu od českéh operátora byhc se nedoplatil chci si pořídit ruskou předplacenky,aby tam byl internet (fup aspoň 100 mb čim více tim lépe)a nějaké přijatelné ceny volání do ČR díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Já skutečně o ruských operátorech nic nevím, ale napadá mě, nebude to spíše na satelitní telefon? Bajkal leží na Sibiři, ještě k tomu na východě ... myslíte že tam bude signál?

No neřekl bycj že bajkal je na sibiři,ale na jihu ruska(směrem k mongolsku) :)

Bajkal (rusky ??????, Bajkal, burjatsky ??????, Bajgal) je jezero v jižní části Východní Sibiře v Rusku.

Já si to uvědomil hned potom co jsem ze sebe duělal idiota achjo omluvte mojí neznalost(naštestí dovolenou nepořdám já)

Vpohodě, o nic nejde. Je pravda že Vám trošku závidím Třeba tohle je jedno z míst kam bych se v budoucnu rád podíval, právě tohle je to co mě láká a zajímá. Dovolená v Chorvatsku nebo na Kanárech, mezi ostatníma čechama mě věru neláká

To jste jeden z mála kdo závidí oni všichni vidí Rusko jako zaostalou a nebezpečnou zemi,ale neni to pravda Rusové jsou velmi přátelský lidé tak už se zase těším,sice celkově 6 dní ve vlaku(praha-moskva 2 dny moskva-bajkal 4 dny) ale vážně to stojí za to doporučuji se tam podívat :) PS : v HR jsem byl jednou a raději už ne :D

Tak oni lidé toho o světě vůbec ví hodně málo, to je svatá pravda Když jsem slýchával zkazky o tom jak to je na Ukraině a pak jsem to viděl na vlastní oči, tak mi bylo jasné že tady se o světě ví opravdu prd

Co jsem slyšel od ětch co všude byli všechno ví tak na ukrajině je děsnej hlas a mizí tam lidé z vlaků :D

Jo, taky jsem něco takového zaslechl, hrozná země to je

Jistě si myslím,že tam signál bude (aspoň tedy doufám :D )