» Poradna » Notebooky

Ruseni wifi

Dobry den.S kamaradem bydlime v jednom byte a tudiz sdilime i jeden wifi router. Muj kamarad pred par dny provedl update jeho Linux operacniho systemu a od te doby mam problemy s pripojenim, kdyz se oba dva prihlasime k nasi wifi. Ja vlastnim MacBook Pro s operacnim systemem Mac OS X Lion. Muzete mi prosim poradit, co udelat pro to, aby se mezi sebou prestaly rusit?Za Vasi pripadnou odpoved predem dekuji

Odpovědi na otázku

Nech si kolega vypne v ovladaci prre wifi kartu parameter "TxBurst".