» Poradna » Web a internet

Rušení wifi signalu mobilem

Dobrý den, mam dotaz ohledně signálu wifi. Mám mobil Sony Z2, když se připojím na domácí wifi tak začne signál kolísat a také na chvíli úplně vyskočí. Když se odpojím tak normálně signál drží. Nevíte čím to muže být?Děkuji

Odpovědi na otázku

A začne kolísat na čem?

Začne to kolísat, když se připojím telefonem k wifi.

takze na mobilu to kolisa? nebo na jinym zarizeni pripojenym k wifi? nebo na vsech zarizenich ktery jsou k wifi pripojeny?

Na všech zařízeních kolísá. Ale jenom tehdy když se připojím s tím telefonem. Jinak to funguje normálně.

Vadny telefon, respektive jeho wifi radio. Reklamace.

Chcete povedať, že Vám WiFi na mobile vypadáva, alebo máte na ňom slabší signál, než na PC?

Kolísá celkově na všem, až dokonce vypne a pak naskočí zpět. A dělá to jak na domácí wifi tak i v praci. neruší to nějak ten telefon?