» Poradna » Programy

Runtime Error 6002

zdravím,

zajímalo by mě, jeestli se dá nějak spravit chyba runtime error. Naprříklad doma se mě to stalo při spuštění hry Settlers VI. jjak sem tak googlil tak sem vygooglil jen to že se to ještě pár lidem stalo, ale řešení nikde. Mam WINxp SP2, jinak nevím co vše bych měl vypsat co by stím mohlo souviset.

chyba doslovně zní
runtime error 6002
floating point support not loaded

jestli toto tady dovede nejaky exprt vyřešit, potom klobou dolůůů. tak díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

Napiš konfiguraci PC. Hlavně CPU...

Tak jsem zagooglil a koukám. Asi špatný crack S tím ti pomáhat nebudu

ale jo,mas pravdu fakt spatnej crck, to by me nenapadlo kdyz sem mel crck k tomu.diky

tak asi mi ho hod nie?

ntb entensa 5610

konfirurace:

Procesor Intel Core 2 Duo T5500 (Merom)
Frekvence 1,66 GHz - FSB 667 MHz
Čipset Mobile Intel Calistoga i945GM
RAM 1024 MB (2x DDR2-667 DDR2 SDRAM)
Harddisk Hitachi Travelstar 5K160 (120 GB, 5400 RPM, SATA)
Úhlopříčka displeje 15,4" WXGA - CrystalBrite
Rozlišení displeje 1280 x 800 pixelů
Grafická karta Intel GMA 950 (224 MB sdílené paměti)
Zvuková karta Realtek ALC268 - Intel 82801GBM ICH7-M