» Poradna » Programy

Runner error

Pů lroku se mi zobrazuje při startu hláška: runner error runner file name (logitechdesktopmanager.exe)lcks a¨'¨- ' (the app id separator) .Když praštím na OK zmizne, na křížek nahoře také.Ale při dalším startu je tam znova.Jestli víte co s tím poraďte,prosím,nějak postupně,jako malému Jardovi.Morduji se s tím ,nic platné,nemám se s kým poradit.Díky Jarek.

Odpovědi na otázku

Zřejmě to je pozůstatek nějakého špatně odinstalovaného programu.Mrkni na msconfig-po spuštění jestli tam není něco co odpovídá tomu logitech a jestli ano zkus to zakázat a nastartuj znovu.
Jinak se to nechá najít v registru,ale to bych ti asi nedoporučoval.

štart - spustiť - msconfig - ok, karta "pri spustení" - skús si tam pozrieť, či tam nenájdeš to, čo popisuješ, alebo niečo tomu podobné. Zruš pri tom fajočku - OK, a reštartuj PC.

Tak je to pryč,moc děkuji za pomoc.Z Moravy zdraví Jaroslav