RTX 2080Ti z Nvidia shopu

Zdravim, o par dni by sa mala dat objednat RTX 2080Ti z Nvidia shopu, ale sklady maju v Amerike, takze ako mi to pride na Slovensko? Je mi jasne, ze tam budu nejake poplatky, ale ak s tym mate niekto skusenost, tak by som bol vdacny za radu.

Odpovědi na otázku

A keď ti odíde HDMI port kvôli studenému kontaktu alebo sa objavia fragmenty, ako budeš reklamovať v Amerike ?

Tak bude to zlozite, ale to je celkom nepravdepodobne. Nereferencne verzie v SK zacinaju na ~1.220€, zatial co v Nvidii to maju za 1.199$, co je ~1.020€. A 200€ si priplacat za trochu vacsi vykon mi pride ako hlupost. Skor som chcel vediet, ake poplatky sa este budu platit. Ide mi o to, aby ta cena nakoniec neskoncila tam, kde sa pohybuju nereferencne verzie na SK.

Kvôli obom vyššie uvedeným vadám som GK od Nvidie reklamoval. Určite by som nepodceňoval poruchovosť GK, tým duplom zariadenia, ktoré premieňa 250W energie na teplo, na tak malej ploche...Tak si pripočítaj + 10% CLO a + 20% DPH, síce takto je to na SK ale mám pocit že v CZ platí to isté. Poštovné je zdarma?

Ano, postovne je zadarmo. A to vazne sa plati este 20% DPH? Ak ano, tak to rovno mozem kupit na SK za tych 1.220€...

ti nevidaju balik, kym nezaplatis clo+dph