» Poradna » Ostatní

RTX 2060 s freesync Monitorem

Dobrý den Chci se zeptat jestli si poškozuji monitor tím že mám RTX 2060 a monitor s funkcí FREESYNC a jestli mám mít Freesync zaplý nebo vyplý

Odpovědi na otázku

Nie, nepoškodzuješ. Nechal by som to zapnuté, hlavne ak je monitor " G-Sync Compatible", v tom lepšom prípade to bude na nerozoznanie od skutočného G-Sync monitora.

No to nevím jestli je to G-Sync Compatible mám AOC C27G1

Nvidií otestovaný není, takže funkčnost je bez záruky:https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-... Ale to máš jedno. Pokud ti to funguje bez problémů, nemá smysl to nepoužívat.

Teď mám docela strach. Jako ničeho jsem si nevšiml, ale jak poznám že to je hrozné ?

Tak pokud jsi si ničeho nevšiml, tak to asi funguje dobře ne? Když to funguje blbě, tak to dělá hlavně chyby v obraze, na které se nedá koukat. Takže jen hledáš problém, kde není.

Poškozuješ ho úplně stejně, jako když ho budeš používat bez toho nebo s AMD grafikou. Prostě ho pomalu ale jistě opotřebováváš a jednoho dne přestane fungovat. Třeba za 10 let.

Právě jsem vaší odpověď na mou otázku nepochopil. Jako když mám zaplé Freesync a rtx 2060?

Neřeš kraviny a normálně to používej.

Nvidia uz pustila G-sync kompatibilitu na Freesnyc monitoroch staci sa len pohrat v Nvidia paneli a zistit ci je monitor kompatibilny. Mam Nvidiu 1080GTX a Monitor AOC G2790PX robil som testy a vidim rozdiel v hrach ako su mreze alebo vrtule ...funguje to krasne.