Rtx 2060 a gtx 1070ti

Zdravim vsechny . Hledam kartu do 11,5k . Rozhoduji se , zda rtx 2060 za 9,5k a nebo tu nejlevnejsi 1070ti asi za 11k . 2060 má více fps , ale nevim zda je spatne 6gb vram . vice nez full hd nevyuziji . Bazar nechci . Dekuji

Odpovědi na otázku

Najednou nechceš bazar? Co ta změna?https://www.zive.cz/poradna/bazar-gtx-1080-vs... https://www.zive.cz/poradna/jakou-gtx-1080/sc... Nebo si z nás jen děláš prdeI?

Ty co jsem měl možnost koupit mi odmítli a stavím pc ještě pro bráchu

Já měl limit 9000 , brácha ne .

Poradíte mi tedy prosím naposledy ? děkuji moc

už v minulém dotazu jsem vám psal o výkonu těch karet, tak nechápu nad čem přemýšlíte? Pokud ty 2000Kč navíc chcete mermomocí zbytečně utratit, tak vám dám číslo svého účtu.A co se videopaměti týče, tak při hraní fullHD je 6GB až až. Stejně to všichni výrobci optimalizují na 4GB, protože to je nejrozšířenější.PS: Kdyby jste si pustil nějaká porovnávací videa, tak by jste zjistil, že 90% má zapnutý MSI Afterburner, který mají nastavený tak že kromě FPS to tedy ukazuje i využití videopaměti. Takže snadno zjistíte, že ve fullHD to stačí úplně s klidem všude.

Dobrá , děkuji . To jsem potřeboval . Mnoho lidí píše že to bude pro hry 2019 nedostatek , tak proto se ptám .

Nikdo neví co bude. To jsou jen výkřiky do tmy. Až ta hra vyjde, tak se uvidí.