» Poradna » Počítačové sítě

RSA kodovani

Dobrý den,
omylem jsem si smazal bezdrátovou síť, avšak mám u sebe RSA kód. Neznáte někdo program, který by ho uměl alespoň částečeně rozkódovat?
Děkuji

Odpovědi na otázku

K cemu ti bude castecne rozkodovani?
krypto.krokonet.com ... .

No k čemu asi ? aby znal část kodu, né ?!

A k cemu mu to bude, dokud to nerozkoduje uplne, bude to stale pro nej, pro tebe i pro kohokoliv jen nesmyslna zmet znaku, jen jinak a jinych hodnot.

No ja nevim, k čemu mu to bude,ale řikal že mu stačí jen částečne rozšifrovani....

Tak to jsem na tom jeste psychicky dobre, na me nemluvi, ja si to musel precist.

Heslo do siete si nepametas?
Skus sa opytat niekoho kto to ma navolene....