RS232 repeater

Ahoj mám analyzátory ke kterým potřebuji pro komunikaci a diagnostiku RS232 existují třeba RS232 moduly přes net abych nemusel jezdit po celé republice se koukat na diagnostiku s notebookem ?? a nebo nenapadá někoho nějaké řešení ?? mám k dispozici i server kdyby bylo třeba.

Odpovědi na otázku

Bohužel toto není ono

no pokud se nepletu tak RS232 co leze z procesoru má uroveň TTL a tam je možné připojit až 4 vstupy do něčeho....., takže ke stejným signálům TxD a RxD zapojíš navíc druhý RS232 konvertor např. MAX232 to LAN a pak to propojíš s WEB serverem a máš to ... a koukáš přes WEB, ten WEB server si budeš muset asi naprogramovat ... ale to neni až zas tak problém .. malej WEB server se prodává za pár šupu ..http://pandatron.cz/

A jsi v té problematice sběhlí ?? potřebuji něco kompaktního do čeho dám simku pošlu poštou oni to připojí a já stáhnu diagnostiku

Hledej RS232 console server s 3G nebo LTE, ale nelekni se ceny. Teoreticky by na to šel pomocí openwrt přeškolit SOHO router s 3G/LTE v USB a RS232 (nebo převodníkem Eth-RS232), který se připojí na tvůj VPN server. Totéž by šlo udělat i z Rapsbery PI.