Rs-232 cardbus adaptor driver

Zdravim! Potrebujem poradit s touto PCMCIA kartou pre seriovy port rs-232 cardbus adaptor driver. Je nainstalovana na notebooku ASUS A6KM,instalacia prebehne kartu zisti ale v spravcovi zariadeni vyhodi chybu (systen windows nemoze inicializovat ovladac pre tento HW kod 37) ak vlozim inu pcmcia kartu napr. wifi tak ju nainstaluje v pohode. Kde moze byt problem? Karta normalne fungovala, na inych NB funguje.

Odpovědi na otázku

Tak toto je riesenie microsoftu,pravdepodobne bude dobre na strankach vyrobcu stiahnut najnovsi ovladac:
"Kód 37
Systém Windows nemôže inicializovať ovládač zariadenia pre tento hardvér. (Kód 37)

Odporúčané riešenie

Ovládač vrátil chybu zo svojej rutiny DriverEntry. Odinštalujte ovládač a potom kliknutím na položku Zistiť zmeny hardvéru preinštalujte alebo inovujte ovládač.

Na karte Všeobecné vlastnosti daného zariadenia kliknite na tlačidlo Riešenie problémov. Spustí sa Sprievodca pri riešení problémov."

stiahol som driver aj od vyrobcu no stale to iste

hmm,tak toto je asi na reklamaciu NB,pokial nie je problem s nejakym virusom,spayware...

aj ked ina PCMCIA karta funguje tak je chyba v NB? uz som aj aktualizoval win a nic...

Zeby problem s kompatibilitou?no neviem,skusil by som na Tvojom mieste napisat vyrobcovi notebooku aj tej PCMCIA karty a popisal im problem.Niekedy to pomoze.

Ahoj, tak předně zde pleteš dohromady 2 různé pojmy - PCMCIA a CardBus. PCMCIA je 16 bit, CardBus 32 bit. Takže pravděpodobně cpeš kartu jednoho stanrardu do sběrnice standardu druhého. Taky jsem se takhle spálil Ono to tam strčit jde, systém kartu pozná a skončí s chybovou hláškou. Ani nevíš, jak jsem se tloukl do palice ...