» Poradna » Počítačové sítě

Rozvodní skříně internetových providerů a kabelových televizí

Jaké technologie jsou v rozvodných skříních ve sklepě, patřící kabelovkám a internetovým providerům ?

Jaké konkretní zařízení (nechci typ, ale obecný název - switch, bridge, router) v nich jsou ?

Ještě nějaká skříň je v posledním patře a vede do ní kabel ze střechy.

Pro šťouraly:

Kdyby ty skříně byli průhledné, tak si půjčím od souseda štafle, svítilnu mám a opsal bych si štítky, jelikož skříň je plechová tak dovnitř není vidět

Odpovědi na otázku

Podle mě tam není žádná elektronika.
Je tam pouze koaxiální rozbočovač.
Aspoň myslím podle toho co jsem tam viděl a taky spousta koaxiálů s konektory.

Jinak by tam muselo být nějaký napájení. A k tý skříni žádný napájení nevede.

A hlavne - Pavelka si to predstavuje jak Hurvinek valku. Je to jine poskytovatel od poskytovatele, lokalita od lokality atd. Ve skrinich muze byt leccos - od rozvadece az treba po ten router nebo kde jakou treba radiovou technologii. A bacha na to, ty firmy jsou na svoje rozvody vetsinou velmi opatrne a leccos je i pod dohledem! Tak aby mu pak nekdo neprisel urazit nenechave ruce..