» Poradna » Ostatní

Roztřídění fotek

Dobrý den, mé fotky mi zabírají velké množství paměti,jelikož mám u většiny fotek kopie a potřebovala bych obrázky promazat. Nevíte,zda existuje nějaký program,který by mi mohl fotky seřadit dle obsahu obrázků(myslím tím obrázky,které jsou naprosto stejné aby se seřadily k sobě) ?

Odpovědi na otázku

existuje. aspon pro pc. nejspis i pro telefon neco existuje.

na tohle jsem svého času úspěšně použil Awesome Duplicate Photo Finder https://www.duplicate-finder.com/photo.html