Rozšíření ram

jaký by byl rozdíl kdybych si koupil RAM 2x8gb kit nebo 1x8gb a po čase dokoupil uplně stejnou ramku ?

Odpovědi na otázku

Po čase úplně stejnou nemusíš sehnat. Ale může fungovat i jiná.

Rozdíl je přesně 1x8GB. Dokoupení možné je. Je tu sice riziko, že neseženeš stejný modul a že ten jiný nebude fungovat, ale v drtivé většině případů to funguje normálně.

V tom, že přístup do paměti bude pravděpodobně jen napůl tak rychlý. Pokud máte integrovanou grafickou kartu, chcete dualchannel.

"jaký by byl rozdíl kdybych si koupil RAM 2x8gb kit nebo 1x8gb "Tazko povedat, pretoze pamate RAM sa nekupuju na vahu (gramy) "g"

Pre minuskarov:G = giga je 10na 9, teda miliarda (1 000 000 000) ag = gram1B = 8b Pripustam, ze to neni zrovna dobre oznacenie jednotiek, ale Ja, Ty a nikto v tejto poradni to nezmeni.Su to medzinarodne jednotky, ktore treba akceptovat.P.S. tolerujem zdroj 450 w (aj ked spravne je 450 W), tolerujem 230 v (aj ked spravne je 230 V), pretoze je to gramaticka chyba, ktora nemeni danu velicinu.Ale "b" vs "B" sa tolerovat neda, pretoze 1Gb RAM = 0, 125GB teda 8:1.Amen.