Rozšíření RAM NTB HP product: HP 15-r001nc (ENERGY STAR)

Zdravím všechny dobré lidi v tento parný den, chci vás požádat o pomoc. U tohoto NTB mám 4G DDR3 RAM na frekvenci 666Mhz, mám jen jeden slot, RAM se vytěžuje z větší části, zbývá cca 0,5G volných, CPU většinou na 100%. Má význam navýšení RAMky na 8G, nebo s tím provést něco jiného? Mám potíže s přehráváním videí online, sekají se. Díky všem za rady k tématu. Pěkný denP.S. V případě potřeby doplním informace pokud zjistím, kde je najít.

Odpovědi na otázku

CPU na 100% bez zjavneho dovodu, naznacuje skor ze niekomu tazis coins, nedostatok RAM by zacalo viac pouzivat disk.

Je to šunt s Celeron N2830. Pak se nedivte že CPU jede na 100%.

To vím. Co ale s tím? Kromě vyhodit a koupit nový.

Nainstalovat nějakou nenáročnou Linux distribuci. Lubuntu, Xubuntu