» Poradna » Notebooky

Rozšíření paměti NB HP ProBook 6440b

Dobrý den, nemohu nikde zjistit, jestli jde rozšířit RAM u NB HP ProBook 6440b nad 4 GB, RAM je snad rozdělěna na dvě části, jedna část (asi polovina) je přístupná po odočení NB na záda. Předpokládám rozdělění na 2+2 GB, rád bych rozšíříl na 2+4 GB. Předem děkuji za odpověď, Karel

Odpovědi na otázku

mas pokazenu klavesnicu alebo? Uplne prvy odkaz co nasiel google hovori, ze tvoj notebook podporuje...

Děkuji za odpověď, synku až ti bude 70, možná se budeš ptát na věci, které budou těm mladším připadat hloupé, pěkný den Karel

To vubec neni hloupa otazka. Jen snadno dohledatelna (i pro 70 leteho cloveka - kdyz dokaze napsat dotaz sem, tak ho dokaze napsat i do Google).

na veku nezalezi, reagoval na "nemohu nikde zjistit"

Malo by to ísť. Že to nebude dual-channel je úplne jedno v tak pomalom NTB.Standard: DDR3 PC3-10600 SDRAM (1333 MHz)1 Two SODIMM slots supporting dual-channel memory 1024MB, 2048MB, 3072MB, or 4096MBMaximum : Upgradeable to 8192MB with 4096MB SODIMMs in slots 1 and 2Dual-channel: Maximized dual-channel performance requires SODIMMs of the same size and speed in both memory slots note: Due to the non-industry standard nature of some third-party memory modules, we recommend HP branded memory to ensure compatibility. If you mix memory speeds, the system will perform at the lower memory speed. Full availability of 4GB or more of memory requires a Windows 64-bit operating system or Linux. With Windows 32-bit operating systems, the amount of usable memory is dependent upon your configuration, so that above 3GB all memory may not be available due to system resource requirements.