» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rozpoznávání řeči

Dobrý den, potřeboji se dostat do rozpoznávání řeči jenže není pro češtinu dostupný, existuje nějaká možnost jak ho zapnout v angličtině? Prosím bez toho aniž bych musel kupovat ang. Windows''Rozpoznávání řeči systému Windows není pro aktuální jazyk k dispozici''

Odpovědi na otázku

Nastavte si angličtinu na svých windows.....http://www.zive.cz/poradna/zmena-jazyku-ve-w...

mimochodem: stačilo použít google (překvápko) 1. odkaz...Rozpoznávání samozřejmě bude fungovat anglicky - tzn. když řeknete řeřicha, nejspíš to nedopadne ;)

Ano už jsem to našel, ale i tak děukuji za vaší odpověď.