» Poradna » Programy

Rozpoznávání obličeje

Dobrý den, již několik měsíců na internetu hledám program na rozpoznávání obličeje pro přihlášení do Windows 7, někteří výrobci mají vlastní programy ale já bych radši něco nezávislého a funkčního.....
Děkuji za pomoc v hledání
Jay

Odpovědi na otázku

To co hledáš je sice pěkná věc, ale ber to tak, že když si tvůj obličej někdo vytiskne na A4 a pak s tím půjde k PC tak se na tebe přihlásí, je to velmi "nebezpečné".

A musis prestat chodit do krcmy, lebo ked ti da niekto na banjo, tak sa tyzden neprihlasis.

Zkuste software na této stránce: http://www.luxand.com/blink/... . Právě jsem ho zkoušel a funguje., Ale při jiném úhlu či jiném osvětlení jsou problémy.. A je to pomalejší.. ale to už je Vaše rozhodnutí..

Ahoj
Jsem lama,kde se to dá stáhnout v cz a zadarmo
dík