Rozmnožení HDMI na monitoru

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda je nějak možné "rozmnožit" počet HDMI na monitoru. Mám monitor, kde je pouze 1x HDMI a 1x VGA, ale já bych do něj potřeboval zapojit XBOX a notebook, ale počet HDMI, který je k dispozici, mi to bohužel neumožňuje. Na notebooku mám totiž jen micro HDMI konektor. Mám v plánu si koupit ASUS DOCK, který pak má jak HDMI, tak i VGA, ale nejsem si jist, zda je VGA schopnost poskytnout kvalitativně to samé co VGA. Někdo říká, že ano, někdo říká, že ne.

Odpovědi na otázku

Díky za tipy :)

Z nadpisu jsem se málem vyděsil, že jde o nějaké HDMI škůdce, parazity nebo chorobu na monitoru XDhttp://www.imgup.cz/image/Lctf