Rozmazaný obraz monitoru

Ahoj, obracím se na vás s dotazem ohledně monitoru. Jedná se o AOC AG251FG.Problém je ten, že při videích na YT a filmech je obraz rozmazaný a neostrý na full HD to vypadá jak 240p. Při prohlížení fotek je obraz ale normální...Monitor je připojený přes displayport. Grafická karta je zotac gtx 950... Neptejte se proč takový monitor k takové kartě dostal jsem jej darem a grafiku budu uogradovat. Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

A jaké mají rozlišení ty videa?

Jo je to přes chrome, ale stejný problém mám i u stažených filmů... A rozlišení i kdybych tam dal 1080p pořád tam jsou takoví duchové a hlavně v tmavých pasážích neostré.