» Poradna » Programy

Rozmazané číslování v obsahu MS Office Word 365

Dobrý den,ve Wordu mám hotový obsah. Kapitoly jsou číslované. Kde je text, tedy i číslo kapitoly tučný, je číslo ostré stejně jako název kapitoly. Pokud ale číslo není tučně, udělá mi to jak špatnou bitmapu. Ve wordu to tak zlé není,ale když to hodím do PDF, tak je to teda šílené (viz. obr.). https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/... Děkuju za rady :)

Odpovědi na otázku

Skus iny podobny typ pisma. Taky typ co sa bezne pouziva...Alebo, skonvertuj do PDF cez adobe acrobat pro (teda nei cez acrobat reader). kazde profesionalne graficke studio ho ma. Za par korun ti to zrobia.

On je problém už v samotném Wordu. Tam je to už taky rozmazané. Takže už je chyba ve zdroji. To znamená, že to konverze nevyřeší, ale řešení musí být přímo ve Wordu. Ale díky za odpověď