» Poradna » Programy

Rozlišení

Zdravím,Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký program který by dokázal (přepixelovat) obrázekPř. Chtěl bych si dát na plochu jeden obrázek ale neexistuje pro můj monitor. Jakože s Rozlišením

Odpovědi na otázku

ano. graficky editor.

Ani to nemusí být přímo editor.

Dej si ho na plochu. Windows má spousty funkcí jak to tam zobrazit...Vyplnit, Přizpůsobit, Roztáhnout...

predpokladám, že to skúšal a pchá obrázok 400x300 na fullhd.skús ísť v googli do záložky obrázky, tam klikni na fotoaparát, daj nahrať obrázok a s trochou šťastia ti ho nájde vo vyššom rozlíšení. prípadne čo je to za obrázok? pre tú srandu daj link